+372 639 8600
     
Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Pressiteade

 

Pirita Spa Hotell Tallinn uueks nimeks sai Pirita Marina Hotel & SPA.

Augustis omanikku vahetanud ning uue hotellioperaatori BRE Hotels OÜ hallatavaks saav hotell võtab üle enamiku töötajatest ning seab kursi peresõbraliku hotelli loomise suunas.

„Mul on hea meel, et enamik kolleegidest oli valmis meiega jätkama, väljendades nii oma usku uute omanike ja juhtkonna võimesse viia hotell uuel kursil heade tulemusteni“, sõnas hotelli juht Kristel Mäeots.

Neil päevil vahetuvad hotelli sees ja väljas logod, lähikuudel on plaanis hotelli fuajee värskendus, samuti muudetakse hotelli peatrepid atraktiivsemaks ning kujundatakse ümber hotelli pikad koridorid. Lisandub uus juuksurisalong, elamusteenuste keskus ning üllatusi on varuks veelgi. Peatselt avab hotelli teisel korrusel uksed Ilu- ja Heaolukeskus Iuvellis, mis toob Eestisse Suurbritannia professionaalse, lahenduspõhiste nahahooldustoodete sarja Medik8.

„Kuna hoolime inimeste spordiharrastuse ja liikumise edendamisest, siis Viimsi ja Pirita elanike suureks rõõmuks avame hotelli ujula juba kella kuuest hommikul, et ka enne tööleminekut jõuaks sportimas käia“, lisas BRE Hotels juhatuse liige Reio Soosaar.

Hotellil on uus koduleht www.piritamarinahotel.ee ja online-broneerimiskeskkond ning hotelli teenuseid saab nüüdsest broneerida telefonil 639 8822 ning aadressil reservations@piritamarina.ee

Hotellis on 267 numbrituba, restoran Regatta, lobby-baar, seminari- ja peoruumid, spordikeskus, lisateenustena pakutakse ilu-, ravi- ja heaoluteenuseid. 2017. aastal võõrustati üle 90 000 külalise, kellest enamik saabus Eestist, Soomest, Venemaalt, Lätist, Leedust ja Saksamaalt.

Lisainfo:
Tõnu Steinberg
müügi- ja turundusdirektor
+372 51 28 614
tonu.steinberg@piritamarina.ee
BRE Hotels OÜ
www.piritamarinahotel.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. Nõustun