+372 639 8600
     

Terviseteenused

Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Hotelli teisel korrusel asuv medical spa ehk MediSPA keskus pakub külalistele tervistavaid ja tervist toetavaid hoolitsusi ja taastusraviteenuseid.

Pakume erinevaid veeprotseduure – lõõgastavaid professionaalseid massaaživanne, sealhulgas veealust massaaži ja Charcot dušši.  Massaažidest pakume klassikalist massaaži, magneesiumiõliga massaaži, aroomiteraapia massaaži, Shiatsu massaažitooli, muusikaga massaažitooli ning laste massaaži kuni 11-aastastele. Lisaks pakume soolakambrit, inhalatsiooni, infrapunasauna, turbaravi, parafiin-osokeriitravi, Vulkan-pak soojusravi ja muusikateraapiat. Pakume nii lokaalset kui ka SAD valgusteraapiat.

Mõõdame Teie vererõhku, veresuhkrut, rasvaprotsenti ja kaaluindeksit, kolesteroolitaset ning teeme EKG, elektriravi, laserravi, magnetravi, ravigeeliga ultraheli ning jalgade veenilaiendeid leevendavat ravi.

Eriarstiabi tegevusluba L04438

Ootame Teid

Esmaspäev – kolmapäev 08:00 – 19:00
Neljapäev – laupäev 08:00 – 20:00
Pühapäev 09:00 – 16:00

Info ja broneerimine
Tel: +372 6398718
E-post: spa@piritamarina.ee

Raviteenused
 

Hotelli spordikeskuses on alustanud tööd Füsioteraapiakeskuse kabinet, kus lisaks vastuvõtule pakutakse pehmekoeteraapiat, rühihindamist, skolioosi ravi Schroth- meetodil, manuaalteraapiat, beebide ujutamist, beebide füsioteraapiat, kinesioteipimist, nõelravi (dry needling), rasedate füsioteraapiat ja rasedate võimlemist.

Vaata täpsemalt https://fysioteraapiakeskus.ee/ ja küsi info@fysioteraapiakeskus.ee

Vaata lisaks ka

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun