+372 639 8600
     
Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Ilu- ja Heaolukeskuses Chamour ootavad Teid oma ala asjatundjad, kes pakuvad laia valikut iluteenuseid, kasutades kvaliteetsete kosmeetikasarjade Medik8 ja Sothys’ tooteid.

Teie meeldivate puhkehetkede eest hoolitsevad meie juuksurid, kosmeetikud, maniküürijad, pediküürijad ning kehahooldusspetsialistid.

Spa Tallinnas pakume nii keha kui vaimu lõõgastavaid teenuseid, laia valikut erinevad massaaže meilt ja kaugemalt, mähiste ja vannidega luksuslikke kehahoolitsusi, Vichy massaažidušši ning salendavaid hoolitsusi.

Selle talve uudiseks Eesti turul on Suurbritannia lahenduspõhiste nahahooldustoodete sari Medik8, mis keskendub viiele peamisele nahaprobleemile: punetus, iluvead, pigmendilaigud, naha vananemine ja kuivus.

Medik8 edu saladuseks on innovatsioon ja hinnatud biokeemikute ja farmakoloogide aastatepikkune teadustöö. Sarja tooted valmistatakse käsitsi väikeste partiidena Suurbritannia laboris tagades nii koostisainete stabiilsuse ja efektiivsuse.

 

Auhinnatud tootesarja müüakse vaid professionaalsetes kauplustes, nahahoolduskliinikutes ning meditsiinilistes spaades. Ka meilt saate osta kvaliteetset kosmeetikat endale või kingituseks.

Ootame Teid

Esmaspäev – kolmapäev 08:00 – 19:00
Neljapäev – laupäev 08:00 – 20:00
Pühapäev 09:00 – 16:00

Info ja broneerimine

Tel: +372 6398718

E-post: spa@piritamarina.ee

Vaata ka meie eripakkumist!

Kehtib kuni 31.08.2019

Hoolitsused Juuksur

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. Nõustun