+372 639 8600
     

Seminar mere kaldal!

Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Seminariruumid Tallinnas Pirita Marina Hotel & SPA-s sobivad nii väiksemate koosolekute kui ka suuremate seminaride ja konverentside korraldamiseks. Aegna saal mahutab kuni 110 inimest, Nautica saal aga kuni 200 külastajat, sobides nii päevaseks konverentsiks kui ka õhtuseks pidulikuks õhtusöögiks või vastuvõtuks. Toitlustust pakub eksklusiivselt restoran Regatta.

Eesti saarte järgi nimetatud seminariruumid pakuvad privaatseid koosolekuvõimalusi. Toimekas päev on tore lõpetada lõõgastudes ilu- ja heaolukeskuses Chamour või basseinis ja saunades.

Viiendal korrusel asuvast restoranist Regatta avaneb Tallinna parim merevaade. Kuna restoran on jagatud mitmeks ruumiks, on seal lisaks korporatiivüritustele mugav korraldada ka pulmasid, sünnipäevi ja muid üritusi.

Igas ruumis on olemas pabertahvel ja markerid, märkmik ja pastapliiats igale osalejale, dataprojektor, ekraan ja Wi-Fi. Aegna saalis on lisaks helisüsteem ning üks käsimikrofon.

Saalide rendihinnad kehtivad üritustele ajavahemikus 8.00 – 18.00. Hilistel õhtutundidel toimuvatel üritustel on hinnad kokkuleppel.  

Aitame Teil ürituse edukalt ellu viia – meie kogenud ja asjatundlikud töötajad soovitavad teile parimaid lahendusi.

Pirita Marina Hotel & SPA konverentsiruumide kõrgus on vahemikus 2,3 kuni 3,2 m.

Lisainfo ja broneerimine:
Reservations@PiritaMarina.ee
Tel: +372 6 396 644

Saada päring
 
SaalTeaterKlassiruumDiplomaatU-stiilPindala, m2
Vormsi3018161438+18,5
Prangli (ex Pakri)3024181650
Vilsandi3524222055
Kihnu3018161439
Ruhnu4434242269
Aegna110803432124
Pannoo banketisaal80Bankett 6080
Nautica ballisaal200Bankett 200380
 

Seminaripakett “Hommik on õhtust targem”

Alusta päeva reipa ja heatujulisena ning pea koosolek mere kaldal!

Pakett sisaldab:

  • Hommikuujumine ja saun
  • Rikkalik buffet hommikusöök
  • Seminariruum neljaks tunniks
  • 2-käiguline lõuna
  • Hind 47€ osaleja kohta vähemalt 10 inimese rühmas

Küsi pakkumist koos hommikuvõimlemise, õhtusöögi ja ööbimisega!

Lisainfo ja broneerimine:
Reservations@PiritaMarina.ee
Telefon: +372 639 8822

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. Nõustun