+372 639 8600
     

Avasta Tallinn!

Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Tallinn ei ole mitte ainult Eesti pealinn ja äri keskpunkt, vaid ka suurepärane koht puhkuseks.

Kujutelm, et kõik on nähtud ja kogetud ja et elamusi tasuks otsida pigem mujalt, on kerge tekkima. Miks mitte võtta aeg maha ja avastada pealinna uutmoodi – läbi külalise pilgu?

Tulge mere kaldale, Piritale! Tulge koos perega, sest meil on suur valik erinevaid peretube ja lisaks oleme teile mõeldes kogunud mõned ideed ja soovitused, mida teha Tallinnas koos lastega.

Eesti suurima linnana on Tallinn ühtlasi kõige kiiremini muutuv: arenevad tänavad, renoveeritakse vanu ning ehitatakse uusi maju, kerkivad kaubandus- ja meelelahutuskeskused, muutuvad muuseumid ja teatrid… Mitmekesine kultuurielu ning kontrastiderohke atmosfäär (kus mujal võiksid näha klaasist ja terasest pilvelõhkujat vaatamas üle keskaegsete katuste?) ja väikesed vahemaad meelitavad Tallinnasse igal aastal tuhandeid turiste.

Jalutage keskaegses vanalinnas, Kadriorus, Nõmmel, Kalamajas ja meeldivalt vaid jalakäijate valduses olevas Rotermanni kvartalis;

veeda perega aega mõnes interaktiivses muuseumis ning tule tagasi ja naudi õhtusööki ning luksuslikku merevaadet restoranis Regatta.

Lõbutsege trendikates ööklubides, vali õhtuks kontsert või teatrietendus, külasta talvel Euroopa parimate hulka valitud jõuluturgu või veeda suvist rannapuhkust ja naudi ümberkaudse looduse pakutavaid aktiivse puhkuse võimalusi – neid on uskumatult palju! Hotelli pakutavad ilu- ja healokukeskus Chamour ning bassein ja saunad ootavaid teid aastaringselt.

Kui Tallinn juba liiga tuttav tundub, saate alustada üpris puhta lehena, osaledes mõnel ekskursioonil või tehes pealinnale tiiru peale punases kahekordses Tallinn City Touri bussis, mis väljub ka hotelli eest.

Auto võite jätta hotelli ette, sest hotelli elanikele on sõiduauto parkimine tasuta.

Loodame et leidsite siit endale meelepäraseid ajaveetmise ja Tallinna avastamise võimalusi. Lisaküsimuste puhul pöörduge palun meie teenindajate poole ja lisainfot leiate ka Tallinna ametlikust turismiveebist VisitTallinn! Peretoad kasvõi neljaliikmelisele perele leiate siit.

Tere tulemast!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun