+372 639 8600
     

Kokoustilat

Tulo
Lähtö
aikuiset
lapset
Varaa huone
Varaa huone

Pirita Marina Hotel & SPA soveltuu sekä pienempien koulutustilaisuuksien että isompienkin kokouksien järjestämiseen. Aegna-sali on tarkoitettu enintään 110 ja Nautica-sali 200 henkilölle ja siinä on mahdollista järjestää päivällä kokouksia ja juhlavia illallisia tai vastaanottoja illalla. Tarjoilusta vastaa yksinoikeudella ravintola Regatta.

Viron saarten mukaan nimetyissä kokoustiloissa voi järjestää yksityisiä kokouksia. Aktiivisen päivän voi päättää rentoutuen Chamour kauneus- ja wellnesskeskuksessa tai uima-altaassa ja saunoissa.

Viidennessä kerroksessa sijaitsee näköalaravintola Regatta, josta avautuu Tallinnan parhaat merimaisemat. Mikäli ravintola on jaettu erillisiin tiloihin, on siellä yritystilaisuuksien ohella mukava järjestää myös häitä, syntymäpäiviä tai muita tapahtumia.

Vakiokalustoon kuuluu fläppitaulu, muistiinpanovälineet kaikille osallistujille, dataheitin sekä valkokangas ja langaton internetyhteys. Aegna-salissa on lisäksi käsimikrofoni.

Kokoustilojen hinnat ovat voimassa päivittäin klo 8.00–18.00, muina aikoina on sovittava erikseen.

Kerro kaikista tilaisuuteen liittyvistä asioista sekä toiveistasi tapahtumajärjestäjillemme, ja teeme tilaisuudestasi onnistuneen.

Pirita Marina Hotel & SPAn kokoustilojen korkeus on 2,3 – 3,2 metriä.

Lisätiedot ja varaukset:
Reservations@PiritaMarina.ee
Puh: +372 6 396 644

Pyydä kokoustarjous
 
SaliTeatterimuotoLuokkamuotoDiplomaattiU-muotoPinta-ala, m2
Vormsi3018161438+18,5
Prangli (ex Pakri)3024181650
Vilsandi3524222055
Kihnu3018161439
Ruhnu4434242269
Aegna110803432124
Pannoo juhlasali80Banketti 6080
Nautika juhlasali200Banketti 200380
 

Kokouspaketti ”Aamu on iltaa viisaampi”*

Aloita päiväsi reippaasti ja hyväntuulisena, järjestä kokouksesi meren rannalla!

Pakettiin sisältyy:

  • Aamu-uinti ja saunat
  • Runsas buffet-aamiainen
  • Kokoustila neljäksi tunniksi
  • Kahden ruokalajin lounas
  • Hinta 47€/hlö. Vähintään 10 hengen ryhmässä

* Virolainen sananlasku

Kysy tarjousta myös aamuvoimistelulla, illallisella ja majoituksella!

Lisätiedot ja varaukset:
Reservations@PiritaMarina.ee
Puh: +372 639 8822

Jatkamalla sivuston käyttöä sitoudut käyttämään evästeitä. Lue lisää. Hyväksyä